Youtube özel url. Youtube Özel Url Değiştirme veya Yeni Almak Nasıl Yapılır 2018-07-14

Youtube özel url Rating: 5,3/10 1934 reviews

Google Plus Özel URL Ve Youtube'da Özel URL Alma

youtube özel url

Kendine güvenen herkes Youtube üzerinde bir kanal açarak, başarılı olduğunu düşündüğü alanda videolar yayınlayarak şansını deneyebilir. Bunun ardından Youtube video kanalı bir kazanç kapısı halini alıyor. Bu, videoların kendisini de içermektedir. Bu, hem YouTube hem Google+ için geçerlidir. Bu süreç, birleştirilmiş Google hesabınızı Google+ aracılığıyla web sitenize bağlar. Merhaba Bundan bir kaç ay öncesine kadar bir youtube hesabı açan herkes kanalına anında özel url alabiliyordu ancak youtube 2014 sonunda özel url alma şartlarını ağırlaştırdı bunun için hesabınızın iyi durumda olması ve aşağıdaki gereksinimleri karşılaması gerekir: 1- Kanalınızın 500 veya daha fazla abonesi olmalıdır.

Next

Kanalınız için özel URL alma

youtube özel url

Elbette düşük bir ölçek ile 100 takipçi elde edeceğiniz bu veri sizin makul kullanımınızın ötesinde olacaktır. Örneðin çizgi film kategorisinde yayýn yapan bir YouTube kanalýnýz var ise özel url nizi çizgifilmler þeklinde belirlemeniz baþlýk-etiket-açýklama üçlüsü ile uyum saðladýðýnda çok güzel bi etki býrakacaktýr. Eðer sizinde resminiz google arama sonuçlarýnda görünüyor ve google fotoðraf kaldýrma konusunda profesyonel bir destek arýyorsanýz bu içeriði iyi okuyun. Notepad++ programı her site yöneticisinin elinde olması gereken gelişmiş bir metin editörüdür. Sanatçılar tuvalini hayal gücü ile birleştirip geliştirdiklerinde inanılmayacak sanat eserleri yapabiliyorlar. Ayrıca, İçerik Stüdyosu panelinizde de bir bildirim görebilirsiniz. Google+ menüsünün üst köşesinde YouTube için kullandığınız profili seçebilirsiniz.

Next

YOUTUBE

youtube özel url

Eğer abone sayınız 99 ise hak talep edemezsiniz. Artık özelleştirilmiş bir bağlantı adresi ile ilgili yapabileceğiniz tek bir şey var ve bu da, bağlantı adresinizdeki büyük ve küçük harfleri değiştirmektir. Bağlantıyı onaylamak için web sitenizi, YouTube hesabınız ile bağladığınız bir yoldur. Her daim yenilikler getirmesi ve arşiv genişliği nedeni ile rakipsiz bir site olarak görülüyor. Eğer Google platformları birleştirmeye çalışırken YouTube ve Google+ hesaplarınızı birbirine bağladıysanız, özelleştirilmiş bağlantı adresinin olduğu yerde büyük olasılıkla Google+ isminizi göreceksinizdir.


Next

YOUTUBE

youtube özel url

Üye olmadan linkleri göremezsin Açýlan sayfada özel url oluþtur linkine týklarsanýz açýlan pencerede istediðiniz ismi yazabilirsiniz. Ayrıca bilmelisiniz ki bir kanal için en fazla 3 defa link alınmaktadır. Örneðin çizgi film kategorisinde yayýn yapan bir YouTube kanalýnýz var ise özel url nizi çizgifilmler þeklinde belirlemeniz baþlýk-etiket-açýklama üçlüsü ile uyum saðladýðýnda çok güzel bi etki býrakacaktýr. Elbette daha önce başkaları tarafından alınmamış bir bağlantı oluşturmanız gerekiyor. Özel aldığınız bağlantıyı sıfırlayabilme şansına da sahipsiniz.

Next

YOUTUBE KANAL ÖZEL URL KALDIRMA NASIL YAPILIR ?

youtube özel url

Ardýndan yetkili google panelleri üzerinde yapýlacak düzenlemeler sonrasýnda iþlemleri imajkoruma tarafýndan profesyonel bir þekilde garantili bir þekilde yapýlmaktadýr. Öncelikle havalý olsun falan diye duyulmamýþ isimler kullanmaya çalýþmayýn. Bu miktara ulaşmak oldukça zordur ve 400 civarında aboneye ulaşıp, büyüme potansiyeliniz durduktan sonra çok can sıkıcı olabilir. Yapabileceğiniz en iyi şey, hedef seçilmemeyi umut etmek ve tüm haklarının sizden başkasına ait olmaması için tüm içeriği olabildiğince kendinize ait bir biçimde hazırlamaktır. Sizi aradıklarında karmaşık bi harf yazacaklarına kanal isminizi yazarak kısa zamanda hesabınıza ulaşabileceklerdir.

Next

Özel URL eklenemiyor

youtube özel url

Neyse ki, bu gereklilik artık geçerli değil. Kez işlem yapma gibi bir şansınız asla bulunmamaktadır. Değişiklikten eminseniz Confirm choice butonunu kullanarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Başa çıkmak için de oldukça zordur. Profil resim yanındaki mail bilgilerinizin altında bulunan mavi Gelişmiş linke dokunun. Ayrıca YouTube hesabınız bağlantısı için web sitesinizin adını kullanma seçeneğini size sağlayacaktır. Artık eskisi gibi kolayca bağlantı alamıyorsunuz.

Next

YOUTUBE

youtube özel url

Bu da göz ardı edilmemesi gereken etmenlerin başında gelmektedir. Zevklerin ve renklerin tartışılamayacağı bu düşünce ile blog teması değiştirilir. Tüm bunlar YouTube onayından sonra geçerli olacaktır. Malesef karþýma aramalarda çýkmadý bu konu. Korku filmleri kabul ediliyor ve komik kaza videolarındaki sakatlanmalar da kabul görmektedir.

Next

YOUTUBE

youtube özel url

Bu bağlantıyı yalnızca kanalınız uygunsa görürsünüz. Daha sonra, hesap adınızın altında Gelişmiş'i tıklayın. Kısa, basit, hatırlaması kolay ve genellikle bir video ya da arama aracılığıyla bir kanal sayfasına ulaştığınızdan ötürü de göz ardı edilen bilgilerdir. Herhangi bir konuda markalaþmaya çalýþmýyorsanýz kanalýnýzý en iyi tanýmlayan anahtar kelimeleri kullanmanýz gerekiyor. Üniversiteye tekrar hazırlanıyor ve bu kez Yazılım Mühendisliği bölümü için çalışıyor.

Next

Youtube Alınmış Bir Özel URL'yi Değiştirme

youtube özel url

Hatırlaması pek de kolay bir şey değil mi? Bu makaleyi okuyan blog yöneticileri için Aralık 2016 yıl sonuna kadar geçerli olan ayrıca, birde Bonus verebiliriz. İlerleyen yıllarda lise eğitimine İzmir'in Kınık ilçesinde 3 yıl 5 ay olarak devam etti. Yani kanalınızın bağlantısı aynı anda: youtube. Malesef karþýma aramalarda çýkmadý bu konu. Not: Bu bağlantıyı kanalınız uygunsa görürsünüz.

Next

Youtube Özel URL Alma

youtube özel url

Bunun faydaları gerçekten önemli olacaktır. Bir kişiye veya bir gruba saldırı olarak nitelendirilebilecek her şeyden kaçının. Youtube özel url adresinizi şuna göre alabilirsiniz. Üye olmadan linkleri göremezsin Açýlan sayfada özel url oluþtur linkine týklarsanýz açýlan pencerede istediðiniz ismi yazabilirsiniz. Aslýnda bunu yapmak için özel olarak kurulmuþ ve faaliyet gösteren kurumlar var ve çok ucuz google fotoðraf kaldýrma iþlemlerini hýzlý ve ekonomik bir þekilde yapýyorlar.

Next